Agencja Reklamowa Mirwal Art

strategie reklamowe

kompleksowe zarządzanie oraz realizacja kampanii reklamowych

kreacja wizerunku

projektowanie tożsamości marki poprzez system identyfikacji wizualnej

internet & multimedia

kształtowanie obrazu firmy poprzez optymalizację działań internetowych

ekspozycje targowe

planowanie i realizacja wielopoziomowej komunikacji na przestrzeni targowej

oznakowanie firm

Projektowanie oraz realizacja kompleksowych rozwiązań systemów komunikacji wizualnej
wieści aktualności
Tramwaj WAJNERTA


Koncepcja reklamy mobilnej, która dzięki ściśle zaplanowanemu i dużemu zasięgowi oraz atrakcyjnym możliwością graficznym była idealną formą komunikacji z klientami.

 
Wyjątkowy, przyciągający spojrzenia tramwaj „ubrany” w najnowszą kolekcję mebli WAJNERT fantastycznie prezentuje się na aktualnie zimowych i odrobinę smutniejszych niż zwykle- ulicach Wrocławia.

 
Oklejanie pojazdów, w tym firmowych flot samochodowych, samochodów dostawczych (także plandek) oraz środków komunikacji miejskiej, a ostatnio także camperów stanowi mocny filar naszych umiejętności. Doświadczenie w przygotowaniu grafiki na często skomplikowane i niejednorodne powierzchnie pojazdów pozwala nam realizować tego typu zamówienia wyjątkowo szybko i profesjonalnie.

 
O ile reklama mobilna, która jest wyjątkową, jednakże stosunkowo kosztowną formą reklamy w odniesieniu do środków komunikacji miejskiej, o tyle w przypadku jednego lub kilku samochodów firmowych stanowi bardzo ekonomiczną i niezwykle efektywną formę komunikacji, dzięki zasięgowi oraz oryginalnym rozwiązaniom graficznym, przyciągającym spojrzenia innych uczestników drogi tudzież pieszych.

 
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą (dział OZNAKOWANIE FIRMY).Zaufali nam:
  • gallery1

  • Tag cloud