Agencja Reklamowa Mirwal Art

strategie reklamowe

kompleksowe zarządzanie oraz realizacja kampanii reklamowych

kreacja wizerunku

projektowanie tożsamości marki poprzez system identyfikacji wizualnej

internet & multimedia

kształtowanie obrazu firmy poprzez optymalizację działań internetowych

ekspozycje targowe

planowanie i realizacja wielopoziomowej komunikacji na przestrzeni targowej

oznakowanie firm

Projektowanie oraz realizacja kompleksowych rozwiązań systemów komunikacji wizualnej
wieści aktualności
III Edycja Giełdy Wrocławki Adres już 5 LUTEGO


Giełda domów i mieszkań „Wrocławski Adres” to nowa inicjatywa targowa na Dolnym Śląsku.
Korzystając z wieloletniego doświadczenia w realizacji ekspozycji targowych, chcemy zaproponować przedsiębiorcom oraz inwestorom nowa możliwość prezentacji swojej oferty. Jesteśmy przekonani, że ta nowa formuła giełdy nieruchomości będzie dla branży deweloperskiej ciekawą alternatywą w stosunku do odbywających sie we Wrocławiu dorocznych targów.

 
Co wyróżnia naszą Giełdę? Cykliczny charakter oraz prezentacja już zrealizowanych, istniejących inwestycji oraz takich, które powstaną w przeciągu sześciu miesięcy, a pozwolenie na użytkowanie nie przekroczy jednego roku od pokazania oferty na naszej Giełdzie.

 
Jej głównym celem jest propagowanie i wspieranie gotowych nieruchomości mieszkaniowych.
Wierzymy, że stanie się promocją rzetelnych deweloperów, dla których jakość, wysokie walory funkcjonalne i estetyczne są podstawowym wyznacznikiem działalności.

 
Chcemy promować przedsiębiorców, którzy swoje inwestycje kierują do ludzi młodych , wspierając program „Rodzina na Swoim”. Jesteśmy przekonani, że nowa Giełda będzie promować dorobek naszego Miasta oraz rozwój budownictwa mieszkalnego w naszym regionie.

 
Przed nami już III Edycja Giełdy, która tradycyjnie już odbędzie się w niezwykłej atmosferze jaką buduje wrocławskie Muzeum Architektury, znajdującego się w sąsiedztwie Galerii Dominikańskiej.
  Zaufali nam:
  • gallery1

  • Tag cloud